Tatrzański Związek Narciarski

IV edycja Pucharu Grupy Azoty - komunikat organizacyjny

Po raz kolejny na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbędą się zawody Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. IV edycja Pucharu Grupy Azoty rozegrana zostanie 8 i 9 lutego 2020 roku. Szczegóły są dostępne w komunikacie organizacyjnym.

Marcisz i Bury złoci na dystansach

Rywalizacja na dystansach techniką klasyczną zakończyła zmagania zmagania biegaczy narciarskich w Mistrzostwach Polski Seniorów. Tytuł mistrzyni Polski na dystansie 10 km wywalczyła Izabela Marcisz z klubu SS Prządki-Ski. Natomiast złoty medal w rywalizacji mężczyzn na 15 km zdobył Dominik Bury z klubu KS AZS AWF Katowice,

Złote medale w sztafetach rozdane

W piątek, 31 stycznia 2020 roku na zmodernizowanych trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem rozpoczęliśmy rywalizację w Mistrzostwach Polski Seniorów w biegach narciarskich. Złote medale w sztafecie wywalczyły reprezentantki klubu LKS Markam Wiśniowa-Osieczany, natomiast wśród mężczyzn triumfowali zawodnicy KS AZS AWF Katowice.

Skinder i Bury z mistrzowskimi tytułami

Drugiego dnia rywalizacji w Mistrzostwach Polski Seniorów w Zakopanem biegacze narciarscy walczyli o medale w sprincie techniką dowolną. Tytuły mistrzowskiego zdobyli: Monika Skinder z klubu MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski oraz Kamil Bury z KS AZS AWF Katowice.

Zakopane gospodarzem Mistrzostw Polski w biegach narciarskich

Już w najbliższy weekend w Zakopanem odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach narciarskich. Areną zmagań będą zmodernizowane trasy biegowe Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

Mistrzostwa Polski Seniorów w biegach - komunikat organizacyjny

W dniach 31 stycznia 2 lutego na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem będą się Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski oraz zawody Pucharu Grupy Azoty.